Polityka Prywatności
Gospodarstwo JEZIORKOWO
31-998 Kraków, ul. Ciekowiec 50
tel. 572 14 65 18, 601 65 65 78, 607 29 28 23
e-mail: kontakt@jeziorkowo.pl
Nasze, już dorosłe dzieci służą nam nieocenioną pomocą. Mimo, że pracują lub studiują - pomagają na co dzień (dziewczyny) lub okazjonalnie w weekendy (chłopcy). Nie udały by się bez nich sianokosy ani większe prace w gospodarstwie. Codzienna pomoc jest czasami najmniej widoczna, ale często najważniejsza. Dziękujemy.
wszystkich na spotkania z przyrodą, do kontaktu ze zwierzętami, degustacji produktów rolnych, zapoznania się z walorami alpaczej wełny.
Znajdziecie u nas miejsce do odpoczynku, zabawy i edukacji dla dzieci, chwilę odpoczynku od miejskiego zgiełku - mimo, że w granicach Krakowa.
A może właśnie dlatego...
Do zobaczenia!
Agnieszka i Jacek Jeziorscy
Absolwent zootechniki na krakowskiej Akademii Rolniczej, przez cały okres studiów aktywnie działający w Akademickim Klubie Jeździeckim.
Stara się połączyć zdobytą wiedzę o zwierzętach z jej praktycznym stosowaniem. W zeszłym roku ukończył kurs zooterapii wszystkich specjalności (oprócz hipoterapii) i powoli wkracza na drogę poprawy dobrostanu psychofizycznego człowieka dzięki obcowaniu ze zwierzętami.
Entuzjasta i praktyk zdrowego trybu życia, bycia w zgodzie z Naturą na ile to możliwe w obecnym świecie.
Absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Od kilkunastu lat posiada status rolnika na 1,65 ha gospodarstwie rolnym, obecnie funkcjonującym jako Gospodarstwo Jeziorkowo.
Zwierzęta od zawsze były jej pasją, w dzieciństwie marzyła o byciu dyrektorową ogrodu zoologicznego ;).
W mieszkaniu w Nowej Hucie zawsze był pies, w liceum i na studiach pasją były konie. Po przeprowadzce na gospodarstwo w Przylasku Rusieckim pojawiły się kolejne zwierzęta.
Oprócz prowadzenia gospodarstwa rolnego i niewielkiej firmy reklamowej, z pasją i powodzeniem zajmuje się przetwórstwem płodów rolnych (chleby, przetwory, sery twarogowe i podpuszczkowe) oraz przetwórstwem alpaczej wełny (przędzenie na kołowrotku i dzierganie, filcowanie).
Projektuje również gadżety związane z naszym gospodarstwem (i nie tylko) pod marką ALPAKART, dostępne w sklepie na FB